سومین کارسوق پنج شنبه های خلاق استارتاپ نوسکا با همکاری پارک علم و فناوری برگزار شد

با ارزان شدن تکنولوژی دیجیتال و فراگیر شدن دسترسی به ابزارهای تولید محتوا در کنار مشکل مصرف محتوا و غرق شدن زیر حجم محتوای فراوان، چالش تولید محتوا هم مطرح شده است.
در کارسوق پنج شنبه های خلاق که توسط استارتاپ نوسکا طراحی و برگزار می شود تولید محتوا نه به عنوان یک بحث تخصصی حوزه رسانه بلکه به عنوان مهارتی که به نوعی همه درگیر آن هستیم بررسی می شود.
امروزه بسیاری از مردم و حتی فعالان حرفه ای تولید محتوا، معتقدند که روند گوش دادن به فایل های صوتی و پادکست افزایش خواهد یافت.
در سومین کار سوق پنج شنبه های خلاق پادکست سازی با محوریت آموزش مبانی تولید فیچر و مینی فیچر با تدریس مهرنوش ایران خواه کارگردان و تهیه کننده صدا وسیمای خلیج فارس برگزار شد.
اگر هم اکنون تولید کننده پادکست هستید یا قصد دارید فایل های صوتی و پادکست ها را به سبد محتوای کسب و کار خود بیفزایید، نباید انتظار داشته باشید که افزایش اقبال به محتوای صوتی، الزاما مخاطب های شما را نیز افزایش دهد، حجم تولید محتوا بسیار سریع تر از ظرفیت مصرف محتوا رشد می کنند و قدرت انتخاب مخاطبان هر روز افزایش می یابد، بنابراین ، فرصت رشد و احتمال شکست همراه با یکدیگر رشد خواهند کرد.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of