نیویورک گردی شبانه مرد عنکبوتی در تریلر جدید بازی Spider-Man

هر چه به زمان انتشار بازی Spider-Man نزدیک تر می شویم، اطلاعات هیجان انگیزتری از این عنوان در فضای مجازی منتشر می شوند. در روزهای اخیر، برخی از سایت های معتبر توانسته اند تا ساعات ابتدایی این عنوان را تجربه کنند و می توان گفت که اکثر آن ها واکنش مثبتی نسبت به اسپایدرمن داشته و این بازی را یکی از بهترین عناوین ابرقهرمانی سال های اخیر می دانند.

جدا از این تحسین ها، اخیراً ویدیویی از چرخه شب و روز در شهر نیویورک که محل اصلی رخ دادن اتفاقات بازی محسوب می شود، منتشر شده است. سازندگان اسپایدرمن پیش از این اعلام کرده بودند که چرخه شب و روز در بازی وجود ندارد و طلوع و غروب خورشید در بخش های مشخص و از قبل تعین شده ای اتفاق خواهد افتاد.

البته این موضوع تاثیری روی زیبایی شهر نیویورک چه در شب و چه طی روز ندارد و همانطور که در ویدیو بالا پیداست، با نیویورکی عظیم، پر جنب و جوش و پر از جزییات طرف هستیم.  در ضمن، مکانیک تاب خوردن اسپایدرمن بین ابرسازه های این کلان شهر و نحوه جابجایی او در محیط، حداقل این ویدیو روان و هیجان انگیز به نظر می رسند.

اواخر ماه گذشته، تریلری داستانی از این بازی منتشر شد که ما را با شخصیت های مکمل این عنوان آشنا می کرد. همچنین مدتی پیش، یکی از صداپیشگان بازی طی مصاحبه ای حضور دکتر اختاپوس به عنوان یکی از شخصیت های منفی در بازی Spider-Man را تایید کرده بود. البته برایان اینتهار به عنوان یکی از کارگردانان اسپایدرمن اعلام کرده است که سایر ابرقهرمانان مارول مانند اعضای «انتقام جویان» در این بازی حضور نخواهند داشت و تنها طی بخش های از داستان به آن ها اشاره خواهد شد.

نویسنده مطلب: شهرام یزدان پناه

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz