کارگاه آموزشی «دوره‌های مهارتی کسب‌و‌کار نوپا» برگزار شد

کارگاه آموزشی دوره‌های مهارتی کسب‌و‌کار نوپا روز سه‌شنبه ۱۶ مرداد‌ماه ۹۷ به همت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپا در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری برگزار شد.

در ابتدا حسین رییسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان به معرفی بخش‌های مختلف سایت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا پرداخت.

حسین رییسی پس از معرفی ابزارها و نرم‌افزارهای مورد نیاز استارت‌آپ‌ها گفت: با توجه به اینکه استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، به اینگونه ابزارها برای ارتقا کسب‌و‌کار خود نیازمند هستند، با برگزاری این کارگاه و معرفی ابزارهایی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی می‌توان به‌راحتی شبکه‌های اجتماعی را به هم متصل کرد و در وقت خود صرفه جویی کرد.

حسین رییسی افزود: مدیریت شبکه های اجتماعی برای شرکت‌ها و برندها، و کسانی که به هر شکل به آن اهمیت می‌دهند و بخشی از برندینگ و فروش خود را به دوش شبکه های اجتماعی گذاشته‌اند، بحثی بسیار حساس، تخصصی و البته وقت گیر است. شاید دلخواه شما این باشد که چند شبکه اجتماعی که در اختیار فعالیت‌های اقتصادی‌تان هست به شکل مرتب و شبانه روزی فعالیت کند .همچنین به معرفی سایت buffer پرداخت.

او سپس به معرفی سایت‌هایی مانند canvanizer برای تهیه بوم کسب‌و‌کار پرداخت و نحوه کار با آن را توضیح داد.

حسین رییسی همچنین به معرفی نرم‌افزار اکسل و قسمت‌های مورد نیاز آن برای استارت‌آپ‌ها پرداخت و در مورد اهمیت اکسل در کسب‌و‌کار سخن گفت.

کاربرد فضاهای ابری در کسب‌و‌کار، کاربرد ایمیل در کسب‌و‌کار، کاربرد اکسل در کسب‌وکار، کاربرد ایمیل در کسب‌و‌کار و معرفی ابزارهای نرم‌افزارهای مورد نیاز کسب‌و‌کار از سرفصل‌هایی بود که در این کارگاه به آنها اشاره شد.

 

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz