اولین همایش آشنایی تعاونگران برتر استان با استارت‌آپ‌ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این همایش با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آشنایی تعاونگران برتر با استارت‌آپ‌ها برگزار شد.
موسی نجفی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در این همایش با تاکید بر آشنایی تعاونگران با کسب‌و‌کارهای نوپا گفت: با توجه به تغییر رویکردهای کسب و کار در دنیای کنونی لازم است تعاونی ها نیز در این راستا گام بردارند و بر اساس علم روز فعالیت کنند.
وی تعاونی‌ها را ظرفیتی برای تسهیل در کسب‌و‌کارها دانست و گفت: این مجموعه‌ها به دلیل فعالیت طولانی در این حوزه تجربیات خوبی دارند اما باید روند گذار از سنتی به کسب‌و‌کارهای نوین را طی کنند تا به موفقیت‌های لازم برسند.
به گفته وی، در حال حاضر کسب‌و‌کارهای سنتی نمی‌توانند پاسخگوی نیاز مردم باشند و تعاونی‌ها باید به سمت کسب‌و‌کارهای نو بروند زیرا این کسب‌و‌کارها مزیت‌ها و سودآوری بیشتری دارند.
حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در این جلسه به کسب‌و‌کارهای استارت‌آپی اشاره کرد و گفت: در حال‌حاضر تعدادی از استارت آپ‌های موفق در پارک علم و فناوری هرمزگان مستقر هستند که در حال خدمات‌رسانی هستند.
وی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان با توجه به نوع فعالیت، حمایت‌های لازم را از استارت‌آپ‌ها دارد از این رو تعاونی‌ها می‌توانند با ورود به این کسب‌و‌کارها حمایت‌های مورد نیاز را دریافت کنند.
در این نشست همچنین تعدادی از استارت‌آپ‌های موفق پارک علم و فناوری هرمزگان به ارائه روند موفقیت و نوع فعالیت خود پرداختند.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of