نشست آموزشی مدیران پژوهشسراهای دانش‌آموزی و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان:
برگزاری ایده‌شو به پایش ایده‌های ورودی کمک می‌کند
نشست آموزشی مدیران پژوهشسراهای دانش‌آموزی و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان با هدف حمایت از ایده‌های دانش آموزی و با حضور حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری، فریبا رویین کارشناس متوسطه و رابط پژوهشسراهای استان و جمعی از مدیران و رابطین پژوهشسراهای استان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان در این نشست با اشاره به اهمیت پرورش و حمایت از ایده‌های دانش آموزی گفت: زمانی که همکاری دو مجموعه پارک علم و فناوری و آموزش و پرورش به هم نزدیک باشد، شاهد رشد و شکوفایی دانش‌آموزان خواهیم بود که در سطح ملی و بین المللی موفق به کسب افتخار شده ایم.
وی افزود: شکوفایی استعداد دانش‌آموزان بسته به فعالیت پژوهشسرای‌های دانش‌آموزی است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند و مجموعه مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان نیز بنا به وظیفه‌ای که دارد نهایت همکاری با این مجموعه را خواهد داشت.
وی با تاکید بر همکاری بیشتر پژوهشسرای دانش‌آموزی با مرکز نوآوری افزود: برگزاری ایده‌شو به پایش ایده‌های ورودی کمک می‌کند. به گفته رئیسی برگزاری ایده‌شو، دانش آموزان را با نحوه ارائه ایده و تولید محصول و معرفی آن به سرمایه‌گذار آشنا می کند.
در این جلسه همچنین رابطین پژوهشسرای دانش‌آموزی با نحوه برگزاری رویدادهای مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان آشنا شدند.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of