نشست هم‌اندیشی دورهمی نوآورانه بندرعباس برگزار شد

 

دورهمی نوآورانه با موضوع تفکیک مسئولیت ها در تیم، چهارشنبه ۱۱ مهرماه ۹۷ در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.
این دورهمی با حضور جمعی از فعالان و علاقه‌مندان به حوزه استارت‌آپ‌ها از ساعت ۱۷ الی ۱۹ و با هماهنگی مرکز نوآوری در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری برگزار شد.
پارسا شرفی بنیان‌گذار استارت‌آپ کیوآر گردی، در این دورهمی از لزوم تفکیک مسئولیت‌ها در تیم سخن گفت و افزود: تیم سازی به این معنا که تعدادی افراد را در کنار خود داشته باشید تا با همکاری و تقسیم کار، روحیه دادن به یک دیگر و … خلا های موجود را پر کنند.
وی به تیم داری در استارتاپ ها اشاره کرد و گفت: در ایران تیم سازی را شاید بتوان مهم ترین دلیل شکست استارت آپ ها دانست، چون در فرهنگ ما اصولا ارتباط برقرار کردن با افراد جدید کار پسندیده‌ای محسوب نمی‌شود، پس به صورت ناخودآگاه سعی می‌کنیم تا افراد تیم را از اعضای خانواده یا نزدیکترین دوستمان انتخاب کنیم.
سپس مصطفی بازیار، فعال حوزه استارت‌آپی گزارشی در این خصوص ارائه کرد.
در این جلسه همچنین شرکت کنندگان به پرسش و پاسخ پرداختند و در مورد ساختار یک تیم، مدیریت و مسئولیت‌ها به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.
دورهمی یکی از مکان‌هایی است که شما می‌توانید به تیم‌سازی و یادگیری از تیم‌های استارت‌آپی موفق بپردازید و مهارت‌های خود را برای اداره یک کسب‌و‌کار ارتقا دهید. همچنین در این نوع دورهمی‌ها افراد از دلایل شکست خود نیز صحبت می‌کنند که می‌تواند برای آینده کسب‌و‌کار شما بسیار مفید باشد و حتی تجربه روبه رویی با شکست‌های احتمالی را بدست می‌آورید.
دورهمی نوآورانه یک جمع دوستانه است که در آن می‌توان به یادگیری، انتقال تجربیات، تیم‌سازی و … پرداخت. از این پس جلسات دورهمی به صورت زنده در اینستاگرام پخش خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد حضور در دورهمی‌های بعدی با شماره ۳۳۳۵۰۷۹۴-۰۷۶ تماس بگیرید یا به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بپیوندید.

 

 

 

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of