نشست دورهمی نوآورانه بندرعباس برگزار شد

نشست دورهمی نوآورانه بندرعباس با حضور علاقمندان و فعالان این حوزه، چهارشنبه ۲ آبان‍ماه ۹۷ در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری برگزار شد.

در ابتدای هر نشست دورهمی، هر یک از افراد به شبکهسازی میپردازند و با تخصص ها و کارهای انجام شده توسط یکدیگر بیشتر آشنا می شوند تا در صورت لزوم بتوانند با هم همکاری کنند.

در این دورهمی پارسا شرفی، بنیانگذار استارت آپ کیوآر گردی- لیلا داشاب، تولید کننده کیف های پارچه ای با برند دختولوک، شیرین سالاری و فاطمه بازماندگان با استارت آپ پادیک و بسیاری دیگر از استارت آپ ها شرکت داشتند و هر یک از آنها از مفهوم تیم سازی و لزوم آن برای کسب و کارهای نوپا سخن گفتند و تجربه خود را برای شرکت کنندگان بیان کردند.

پارسا شرفی در خصوص  اهمیت کار تیمی و تیم سازی گفت: امروز، در بسیاری از سازمان ها، افراد در تیم یا گروه کار می کنند. این بدان معناست که مدیران باید در مدیریت افراد و گروه ها توانمند باشند. در محل کار مدرن، تنها افراد دارای مهارت های تیمی قوی قادر به انجام آن خواهند بود. ما بر مهارت هایی همچون ارتباط، کار تیمی و نگرش مثبت تاکید می نماییم که همه کارفرمایان آنها را نیاز داشته و ارج می نهند.

او همچنین از فواید کار تیمی صحبت کرد و برای نمونه بالا بردن مشارکت، اجرای بهتر کارها، ارزیابی عملکرد کارکنان، بهبود روابط، خلاقیت بیشتر و  … را نام برد.

در پایان نیز افراد شرکت کننده به پرسش و پاسخ در این خصوص پرداختند و در مورد موضوع جلسه بعد دورهمی نظرات خود را اعلام کردند.

دورهمی نوآورانه فرصتی برای تیم های استارت آپی و یا کسانی است که به این حوزه علاقه ‍مند هستند. شما می ‍توانید با شرکت در نشست های دورهمی نوآورانه از تجربه دیگران استفاده کنید و مسیر رسیدن به موفقیت را کوتاه تر کنید. نشست دورهمی نوآورانه چهارشنبه هر هفته در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار می شود.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of