معرفی نفرات برگزیده رویداد نوآورشو بندرعباس

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این رویداد با حضور حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان، ایده پردازان و نوآوران، چهارشنبه ۷ آذرماه ۹۷ در سالن اجتماعات هنرستان آیت الله صدر برگزار شد.
حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این رویدادها گفت: رویداد نوآورشو فرصت مناسبی برای دانش آموزان، دانشجویان و حتی فارغ التحصیلان می باشد تا به تمرین ارائه ایده خود بپردازند.
وی بیان داشت: برنده شدن در این رویدادها ملاک نیست و تجربه ای که افراد از شرکت کردن در این رویداد ها کسب می کنند بسیار با ارزش تر است.

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین تاکید کرد، بخش عمده ای از کسب و کارهای امروزه را استارتاپ ها تشکیل می دهند که ایده ها جز جدایی ناپذیر این گونه کسب و کارها هستند.
وی با قدردانی از مشارکت ایده پردازان ابراز امیدواری کرد که بتوان از این ایده ها حمایت کرد.
همچنین در ادامه ۱۱ نفر به عنوان ایده پرداز در این جلسه به ارائه ایده خود پرداختند که پس از ارائه ایده با رای هیات داوران و شرکت کنندگان، پنج ایده به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت سه ایده به عنوان ایده برگزیده معرفی شدند.
در پایان رویداد، ایده امیرحسن دیوارگر با عنوان shopping leader ، ایده رامان جهانداری با عنوان دوچرخه رایگان و ایده مصطفی ذاکری با عنوان اپلیکیشن شهر من به ترتیب به عنوان ایده های اول تا سوم انتخاب شدند.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz