سایبرپانک ۲۰۷۷ حتی از ویچر ۳ هم بزرگتر خواهد بود

سایبرپانک ۲۰۷۷

هشتگ‌ها :

#بازی

استودیوی بازی‌سازی CD Projekt Red می‌گوید که بازی بعدی آن‌ها یعنی «سایبرپانک ۲۰۷۷» (Cyberpunk 2077) حتی از از «ویچر ۳» (The Witcher 3) هم بزرگتر خواهد بود.

شایعات گفته‌اند که بازی Cyberpybk 2077 در نمایشگاه E3 2018 و در یکی از کنفرانس‌های بزرگ حضور خواهد داشت.

بر اساس خبری که PC Gamer منتشر کرده است، استودیوی CD Projekt Red ویدیویی به یکی از سمینارهای مختص بازی فرستاده است و در این ویدیو، درباره‌ی بازی بعدی‌شان صحبت کرده است. «آدام کیسینسکی»، مدیرعامل شرکت CD Projekt در این ویدیو می‌گوید:

«سایبرپانک برای ما یک ویچر ۳ جدید است، ولی حتی از آن‌ هم بزرگتر به این بازی نگاه می‌کنیم. هدف ما از همان ابتدا این بوده است تا یک مجموعه‌ی بسیار بزرگ خلق کنیم. روی دنیایی جدید مشغول به کار شده‌ایم، دنیایی که در آینده اتفاق می‌افتد. تصور می‌کنیم این دنیا برای بازی‌کننده‌ها بسیار جذاب باشد و نه فقط طرفداران سبک نقش‌آفرینی.

البته بازی ما هنوز هم مثل ویچر، مثل ویچر ۳، یک نقش‌آفرینی است که برای مخاطب بزرگسال ساخته می‌شود. تمام بازی را با جزییات زیاد و با دست طراحی کرده‌ایم. بازی ساختاری محیط باز دارد و البته روند بازی آن هم کاملا باز است.

بازی بزرگ است، دیدگاهی که برای آن داریم از ویچر ۳ بزرگتر است و فکر کنم بتوانیم اهداف تجاری بزرگتری هم داشته باشیم. البته هنوز هم گیمرها تمرکز اصلی ما هستند و اولین ما روی کیفیت است.»

سایبرپانک ۲۰۷۷

تعداد افرادی که روی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ کار می‌کنند از ویچر ۳ بیشتر است. حتی زمانی هم که برای ساخت این بازی صرف شده است، از ویچر ۳ طولانی‌تر شده.

درباره‌ی ساخت قسمت بعدی مجموعه‌ی ویچر، آدام کیسینسکی می‌گوید: «نمی‌خواهیم ویچر ۴ بسازیم. چون ویچر از همان ابتدا هم قرار بود یک سه‌گانه باشد. البته این بدین معنا نیست که روزی سراغ دنیای ویچر نخواهیم رفت. ولی فعلا روی سایبرپانک تمرکز کرده‌ایم و گوئنت.»

شایعات گفته‌اند که بازی Cyberpybk 2077 در نمایشگاه E3 2018 و در یکی از کنفرانس‌های بزرگ حضور خواهد داشت. طبق شایعه‌سی منتشر شده، شاهد نمایش تریلری در یکی از کنفرانس‌ها خواهیم بود، در حالی که خبرنگاران پشت درهای بسته روند بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را هم تماشا خواهند کرد.

منبع: IGN

نویسنده مطلب: فاطمه همتی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of