برگزاری کارگاه کاربرد CMS در کسب و کارهای اینترنتی

کارگاه کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی چهارشنبه ۱۰ مردادماه ۱۳۹۷ به همت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپا واحد هرمزگان، در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپا واحد هرمزگان با همکاری پارک علم و فناوری هرمزگان در تلاش است تا با برگزاری دوره های آموزشی زمینه را برای توانمندسازی استارت‌آپ‌ها فراهم کند.

در همین راستا اولین کارگاه آموزشی با موضوع کاربرد CMS در کسب‌و‌کارهای اینترنتی با حضور تیم‌های استارت‌آپی و علاقه‌مندان به طراحی وب‌سایت برگزار شد.

رییسی در این کارگاه از الزامی بودن سایت برای استارت‌آپ‌ها گفت و افزود: در جامعه امروز داشتن وب‌سایت فردی، برای شرکت یا سازمان ضروری است. زیرا اولین جایی که مردم به دنبال شرکت شما می‌گردند، بر روی اینترنت است. اگر شما نتوانید درآنجا بدرخشید قطعا رقبای شما این کار را خواهند کرد.

او همچنین به معرفی سیستم‌های مدیریت محتوای داخلی و خارجی پرداخت و سه مورد از سیستم‌های مدیریت محتوای مشهور (وردپرس، جوملا و دروپال) را با هم مقایسه کرد.

وی به نحوه خرید هاست و سایت‌های معتبر داخلی برای خرید هاست و دامین اشاره کرد و نحوه خرید آن‌‌‌ها را توضیح داد.

آشنایی با CMSهای داخلی و خارجی، مزایا و معایب استفاده از CMSها، زبان برنامه نویسی CMSها، معرفی CMS وردپرس، کسب درآمد CMSها از جمله مباحثی بود که حسین رییسی به آن اشاره کرد.

 

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of