برگزاری تور فناوری برای آشنایی دانش آموزان با محصولات پارک علم و فناوری

تور فناوری با همکاری مدرسه زینبیه در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان در این باره گفت: تور فناوری یکی از برنامه های مرکز نوآوری است که در آن دانش آمورزان با خدمات و فعالیت های پارک و مرکز نوآوری که وظیفه حمایت از دانش آموزان را دارد، آشنا می شوند.
وی با بیان اینکه ایده پروری و خلاقیت این روزها بازار داغی دارد و همه فکر می کنند که تنها با ایده دادن می توان موفق شد، افزود: در این تور که برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است، آنها در می یابند که ویژگی های یک ایده خوب چیست و چگونه ذهنی خلاق داشته باشند.
گفتنی است، در این تور دو گروه پایه هشتم و نهم متوسطه اول زینبیه از پارک علم و فناوری بازدید کردند.
در ابتدا ندا بهمنی کارشناس موسسات و بازاریابی پارک علم و فناوری هرمزگان به معرفی پارک و خدمات آن پرداخت.وی در خصوص خلاقیت و ایده پروری مطالبی بیان کرد و برخی از تکنیک های خلاقیت را با دانش آموزان کار کرد.
اطمه اله دادی کارشناس مرکز نوآوری پارک علم و فناوری نیز به معرفی حمایت ها و رویدادهای مرکز نوآوری پرداخت و نحوه تکمیل فرم های پذیرش ایده و مراحل آن و همچنین ثبت نام در رویدادها را برای دانش آموزان توضیح داد.
راضیه گردی کارشناس ثبت اختراع پارک نیز در مورد نحوه ثبت اختراع در سایت و تکمیل ادعانامه اختراع توضیح داد.
در ادامه دانش آموزان از بخش فن بازار پارک دیدن کردند و محصولات شرکت ها به آنها معرفی شد، سپس دانش آموزان به پرسش و پاسخ در مورد محصولات و ایده ها پرداختند.

نویسنده مطلب: محبوبه صادقی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of